مکان شما: پوکه قروه » پوکه عدسی قروه

پوکه عدسی | پوکه عدسی قروه فروش فوق العاده | پوکه امینی

پوکه عدسی

پوکه عدسی (poke-adasi ) یکی از انواع پوکه معدنی قروه محسوب می شود و با دارا بودن ابعادی در حدود 10 الی 16 میلی متر می تواند گزینه بسیار مناسبی برای شیب بندی کف و بام ساختمان باشد.

پوکه معدنی عدسی قروه دارای وزن بسیار سبکی است به صورتی که وزن تقریبی آن در هر متر مربع برابر 650 تا 750 کیلوگرم است. استفاده از پوکه عدسی در ساختمان می تواند به صورت قابل توجهی وزن تحمیل شده بر اسکلت کلی ساختمان را کاهش دهد و منجر به جلوگیری از به وجود آمدن وزن مرده یا پرت در طبقات مختلف ساختمان شود.

علاوه بر وزن بسیار سبک پوکه معدنی عدسی، می توان به ویژگی های دیگر آن نظیر

  • مقاومت بالا،
  • عایق بودن،
  • عمر زیاد و معدنی بودن

آن اشاره کرد.

سفارش پوکه بادامی قروه ، خواص و کاربردهای پوکه قروه
پوکه عدسی قروه
نکته مهم :

همکاران و مشتریان گرامی قیمت پوکه قروه در انواع پوکه بادامی ، پوکه نخودی  ، عدسی و پوکه ماسه ای ، تغییری نکرده است و به محض تغییر قیمت حتما جدول قیمت پوکه و نمودار آن را به روز خواهیم کرد.

برای خرید انواع پوکه قروه با %10 تخفیف قیمتی کلیک کنید

پوکه عدسی قروه


کاربر، همکار و مشتری گرامی ضمن عرض خیر مقدم به وب سایت پوکه قروه به اطلاع می رسانیم از طریق شماره تلفن زیر به راحتی می توانید پوکه عدسی قروه را با دو درجه کیفی یک و دو تهیه نمایید. همچنین شما با یک تماس می توانید از تخفیف ده درصدی پوکه بهره مند شوید و پوکه معدنی مورد نظر خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه از ما خریداری نمایید.

به اطلاع شما عزیزان می رسانیم به منظور شفاف سازی در قیمت انواع پوکه ، وب سایت پوکه امینی به صورت هفتگی قیمت انواع پوکه را در همین سایت درج می کند و شما برای اطلاع از آخرین قیمت پوکه می توانید در پایین همین صفحه لینک های مربوط به قیمت پوکه را به صورت کامل مشاهده بفرمایید. علاوه بر این انواع پوکه معدنی در مجموعه پوکه امینی با ده درصد تخفیف ویژه به شما ارائه می شود.

2909 518 0918


اخبار و مقالات پوکه قروه

پوکه قروه چیست و چه کاربردهایی دارد
پوکه قروه چیست؟

امیدواریم پس از خواندن مطلب پوکه عدسی اطلاعات کافی را در در مورد این نوع پوکه معدنی به دست آورده باشید. از شما دعوت می کنیم با ما همراه باشید و اطلاعات جدیدتری را در مورد پوکه معدنی شهرستان قروه به دست آورید.

قیمت پوکه ، قیمت پوکه معدنی قروه ، قیمت پوکه قروه
قیمت پوکه قروه

اگر پس از خواندن مطلب پوکه عدسی قروه ، قصد خرید این نوع پوکه معدنی را دارید و می خواهید از نمودارهای قیمتی آن با خبر شوید و جدول هفتگی تغییرات قیمتی آن را مشاهده کنید بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت پوکه معدنی قروه
نمودار تغییرات هفتگی قیمت پوکه

تحلیل قیمت به همراه نمودار ارائه شده، تغییرات قیمت پوکه معدنی در چهار نوع پر مصرف خود به نام های پوکه بادامی ، پوکه نخودی ، پوکه فندقی و پوکه ماسه ای را با دقت زیاد نشان می دهد.این جدول به صورت هفتگی به روز می شود.