مکان شما: پوکه قروه » پوکه عدسی قروه

پوکه عدسی | پوکه عدسی قروه فروش فوق العاده | پوکه امینی

پوکه عدسی

پوکه عدسی (poke-adasi ) یکی از انواع پوکه معدنی قروه محسوب می شود و با دارا بودن ابعادی در حدود 10 الی 16 میلی متر می تواند گزینه بسیار مناسبی برای شیب بندی کف و بام ساختمان باشد.

پوکه عدسی قروه دارای وزن بسیار سبکی است به صورتی که وزن تقریبی آن در هر متر مربع برابر 650 تا 750 کیلوگرم است. استفاده از پوکه عدسی در ساختمان می تواند به صورت قابل توجهی وزن تحمیل شده بر اسکلت کلی ساختمان را کاهش دهد و منجر به جلوگیری از به وجود آمدن وزن مرده یا پرت در طبقات مختلف ساختمان شود.

علاوه بر وزن بسیار سبک پوکه معدنی عدسی، می توان به ویژگی های دیگر آن نظیر

  • مقاومت بالا،
  • عایق بودن،
  • عمر زیاد و معدنی بودن

آن اشاره کرد.

سفارش پوکه بادامی قروه ، خواص و کاربردهای پوکه قروه
پوکه عدسی قروه
نکته مهم :

همکاران و مشتریان گرامی قیمت پوکه قروه در انواع پوکه بادامی ، پوکه نخودی ، پوکه عدسی و پوکه ماسه ای ، تغییری نکرده است و به محض تغییر قیمت حتما جدول قیمت پوکه و نمودار آن را به روز خواهیم کرد.

برای خرید انواع پوکه قروه با %10 تخفیف قیمتی کلیک کنید

پوکه عدسی و پوکه عدسی قروه


کاربر، همکار و مشتری گرامی ضمن عرض خیر مقدم به وب سایت پوکه قروه به اطلاع می رسانیم از طریق شماره تلفن زیر به راحتی می توانید پوکه عدسی و پوکه عدسی قروه را با دو درجه کیفی یک و دو تهیه نمایید. همچنین شما با یک تماس می توانید از تخفیف ده درصدی پوکه عدسی و پوکه عدسی قروه بهره مند شوید و پوکه معدنی مورد نظر خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه از ما خریداری نمایید.

به اطلاع شما عزیزان می رسانیم به منظور شفاف سازی در قیمت انواع پوکه قروه و پوکه معدنی قروه، وب سایت پوکه قروه امینی به صورت هفتگی قیمت انواع پوکه را در همین سایت درج می کند و شما برای اطلاع از آخرین قیمت پوکه قروه می توانید در پایین همین صفحه لینک های مربوط به قیمت پوکه قروه را به صورت کامل مشاهده بفرمایید. علاوه بر این انواع پوکه معدنی قروه در مجموعه پوکه قروه امینی با ده درصد تخفیف ویژه به شما ارائه می شود.

2909 518 0918


خواص پوکه عدسی

خواص و ویژگی های پوکه عدسی

همانطور که در بالا اشاره شد این پوکه عدسی قروه علاوه بر دارا بودن وزن بسیار سبک که می تواند به عنوان مهمترین ویژگی این محصول در نظر گرفته شود دارای خواص دیگری نیز می باشد که در ادامه به آنها اشاره شده است.

به عبارت مهمترین خواص این پوکه را می توان شامل موارد زیر دانست:

دارا بودن مقاومت بالا

به دلیل ماهیت معدنی بودن و به وجود آمدن آن از طریق گدازه های آتشفشانی و سرد شدن آن در فشار بالا، دارای مقاومت بسیار بالایی است و نسبت به فشار و ضربه، استحکام بسیار بالایی را از خود نشان می دهد.

 عایق بودن

در ساختار خود دارای حفره های بسیار زیادی است و به همین دلیل می تواند هوا را در میان حفره های خود حفظ کند. این خاصیت سبب شده است تا پوکه عدسی و تمامی انواع پوکه معدنی نظیر

با دارا بودن وزن سبک به عنوان یک عایق گرمایی و سرمایی عمل کنند. علاوه بر عایق سرما و گرما، انواع مختلف پوکه معدنی قروه می تواند گزینه بسیار مناسبی برای عایق های صوتی نیز باشند.

 عمر زیاد

پوکه معدنی حاصل فعالیت های آتشفشانی است و به عنوان یک ماده معدنی، بعد از استخراج می تواند صد سال عمر مفید داشته باشد به همین دلیل می تواند گزینه بسیار مناسبی برای انواع فعالیت های ساختمانی باشد.

و دارا بودن املاح معدنی

یکی دیگر از خواص پوکه عدسی قروه، وجود املاح معدنی بسیار زیاد در آن است و به همین دلیل می توان از پوکه قروه برای برخی کاربردهای کشاورزی نیز استفاده کرد.

پوکه بادامی قروه ، خواص و کاربردها
پوکه بادامی قروه ، خواص و کاربردها
پوکه بادامی قروه ، خواص و کاربردها
پوکه بادامی قروه ، خواص و کاربردها

کاربردهای پوکه عدسی و پوکه معدنی

وزن سبک در کنار خواص و ویژگی های منحصر به فرد پوکه قروه که به عنوان بهترین پوکه معدنی ایران شناخته می شود سبب شده است تا این نوع پوکه معدنی و انواع مختلف آن نظیر پوکه عدسی دارای کاربردهای متنوعی باشند که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

از جمله مهمترین کاربردهای این نوع پوکه قروه می توان به کاربردهای

  • کشاورزی،
  • کاربردهای ساختمانی
  • و در موارد خاص نیز به کاربردهای بهداشتی

اشاره کرد.

پوکه عدسی قروه، یک شیب بند تمام عیار در صنعت ساختمان محسوب می شود.

کاربرد پوکه معدنی در صنعت ساختمان

پوکه عدسی قروه گزینه بسیار مناسبی برای تولید بلوک های بتنی است و به عنوان یک مصالح ساختمانی سبک، برای شیب بندی طبقات و بام ساختمان استفاده می شود. علاوه بر موارد فوق، انواع مختلف پوکه قروه می توانند به عنوان عایق نیز در ساختمان استفاده شوند.

کاربرد این پوکه در بخش کشاورزی و زهکشی خاک:
  • پوکه عدسی جذب آب بسیار کمی دارد و می تواند در بخش کشاورزی به عنوان یک زهکش بسیار مناسب عمل کند. از سوی دیگر پوکه معدنی عدسی می تواند با به وجود آوردن فضا در بین خاک مانع از گلی شدن آن شود و آب را به راحتی به ریشه گیاه برساند و مانع از غرق آبی شدن زمین های گلخانه ایی و هدر رفت آب شود.بنابرین به صورت خلاصه می توان گفت که پوکه در بخش کشاورزی دارای کاربردهای زیر است
  • استفاده به عنوان زهکش خاک
  • جلوگیری از به وجود آمدن تراکم زیاد خاک
  • آبرسانی سریع به ریشه گیاه و صرفه جویی در مصرف آب

اخبار و مقالات پوکه قروه

پوکه قروه چیست و چه کاربردهایی دارد
پوکه قروه چیست؟

امیدواریم پس از خواندن مطلب پوکه عدسی اطلاعات کافی را در در مورد این نوع پوکه معدنی به دست آورده باشید. از شما دعوت می کنیم با ما همراه باشید و اطلاعات جدیدتری را در مورد پوکه معدنی شهرستان قروه به دست آورید.

قیمت پوکه ، قیمت پوکه معدنی قروه ، قیمت پوکه قروه
قیمت پوکه قروه

اگر پس از خواندن مطلب پوکه عدسی قروه ، قصد خرید این نوع پوکه معدنی را دارید و می خواهید از نمودارهای قیمتی آن با خبر شوید و جدول هفتگی تغییرات قیمتی آن را مشاهده کنید بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت پوکه معدنی قروه
نمودار تغییرات هفتگی قیمت پوکه

تحلیل قیمت به همراه نمودار ارائه شده، تغییرات قیمت پوکه معدنی در چهار نوع پر مصرف خود به نام های پوکه بادامی ، پوکه نخودی ، پوکه فندقی و پوکه ماسه ای را با دقت زیاد نشان می دهد.این جدول به صورت هفتگی به روز می شود.

پوکه معدنی قروه آرمان امینی