مکان شما: پوکه قروه » پوکه بادامی قروه

پوکه بادامی قروه با تخفیف 10%

سفارش پوکه بادامی قروه ، خواص و کاربردهای پوکه قروه

پوکه بادامی یک محصول مهم در  ساختمان سازی است و به صورت گسترده از آن استفاده می شود و به علت به وجود آمدن از فعالیت های آتشفشانی و سرد شدن به صورت طبیعی دارای مقاومت بسیار بالایی نسبت به عوامل و شرایط محیطی همچون گرما و سرما، باران و برف است.

همچنین به علت وجود حفره های خالی در ساختار خود توانایی حفط هوای محیط را دارند و وزن سبکی نیز دارند.

از این رو این پوکه  می تواند هم به عنوان عایق و هم به عنوان یک سازه سبک در تولید بلوک های سیمانی نیز استفاده شود.

مطلب گنجانده شده در این صفحه قصد دارد شما را با تمام ویژگی های خاص این نوع پوکه آشنا کند، توضیحاتی درباره کاربردهای آن بدهد و نحوه خرید این نوع پوکه را توضیحی دهد.

پوکه بادامی قروه  وزن بسیار سبکی دارد به صورتی که وزن تقریبی آن در هر متر مربع، 450 تا 600 کیلوگرم است.

استفاده از این مصالح معدنی در ساختمان می تواند به صورت قابل توجهی وزن تحمیل شده بر اسکلت کلی ساختمان را کاهش دهد و منجر به جلوگیری از به وجود آمدن وزن مرده یا پرت در طبقات مختلف ساختمان شود.

علاوه بر وزن بسیار سبک این نوع پوکه، می توان به ویژگی های دیگر آن نظیر

آن اشاره کرد.

نکته مهم :

همکاران و مشتریان گرامی قیمت پوکه قروه در انواع پوکه بادامی ،نخودی ،عدسی و ماسه ای ، تغییری نکرده است و به محض تغییر قیمت حتما جدول قیمت پوکه و نمودار آن را به روز خواهیم کرد.

برای خرید انواع پوکه قروه با %10 تخفیف قیمتی کلیک کنید

پوکه بادامی قروه


کاربر، همکار و مشتری گرامی ضمن عرض خیر مقدم به وب سایت پوکه قروه به اطلاع می رسانیم از طریق شماره تلفن زیر به راحتی می توانید پوکه بادامی قروه را با دو درجه کیفی یک و دو تهیه نمایید. همچنین شما با یک تماس می توانید از تخفیف ده درصدی پوکه بهره مند شوید و پوکه معدنی مورد نظر خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه از ما خریداری نمایید.

همچنین به اطلاع شما عزیزان می رسانیم به منظور شفاف سازی در قیمت انواع پوکه شهر قروه، وب سایت پوکه امینی به صورت هفتگی قیمت انواع پوکه را در همین سایت درج می کند و شما برای اطلاع از آخرین قیمت پوکه می توانید در پایین همین صفحه لینک های مربوط به قیمت پوکه را به صورت کامل مشاهده بفرمایید. علاوه بر این انواع پوکه معدنیدر مجموعه پوکه امینی با ده درصد تخفیف ویژه به شما ارائه می شود.

سفارش پوکه معدنی قروه


پوکه بادامی قروه ، خواص و کاربردها
پوکه بادامی قروه ، خواص و کاربردها

 ویژگی های پوکه بادامی

همانطور که گفته شد پوکه بادامی علاوه بر دارا بودن وزن بسیار سبک که می تواند به عنوان مهمترین ویژگی این محصول در نظر گرفته شود دارای خواص دیگری نیز می باشد که در ادامه به آنها اشاره شده است.

مهمترین خواص پوکه بادامی قروه را می توان شامل موارد زیر دانست:

دارا بودن مقاومت بالا

به دلیل ماهیت معدنی بودن و به وجود آمدن آن از طریق گدازه های آتشفشانی و سرد شدن آن در فشار بالا، پوکه معدنی دارای مقاومت بسیار بالایی است و نسبت به فشار و ضربه، استحکام بسیار بالایی را از خود نشان می دهد.

این ویژگی سبب می شود تا عمر کلی ساختمان بالاتر رفته و علاوه بر حذف وزن تحمیلی بر کل ساختمان سبب صرفه جویی در برخی منابع ساختمانی نظیر سنگ و سیمان و ماسه شود.

 عایق بودن

پوکه های معدنی دارای حفره های تو خالی است و به همین دلیل می تواند هوا را در میان حفره های خود حفظ کند.

این خاصیت سبب شده است تا این نوع پوکه و تمامی انواع پوکه معدنی نظیر

با دارا بودن وزن سبک به عنوان یک عایق گرمایی و سرمایی عمل کنند.

علاوه بر عایق سرما و گرما، این پوکه و سایر انواع مختلف پوکه معدنی قروه می تواند گزینه بسیار مناسبی برای عایق های صوتی نیز باشند.

بدین ترتیب وجود هوا در حفره های پوکه سبب می شود تا در فصل های مختلف سال، مقداری از هوای محیط در میان حفره های پوکه حفظ شود و همین هوا می تواند به عنوان یک لایه میانی در بیرون و داخل ساختمان عمل کند.

 عمر زیاد

کلیه انواع پوکه معدنی حاصل فعالیت های آتشفشانی است و به عنوان یک ماده معدنی، بعد از استخراج می تواند صد سال عمر مفید داشته باشد. به همین دلیل می تواند گزینه بسیار مناسبی برای انواع فعالیت های ساختمانی باشد.

 دارا بودن املاح معدنی

یکی دیگر از خواص پوکه معدنی بادامی ، وجود املاح معدنی بسیار زیاد در آن است و به همین دلیل می توان از این پوکه برای برخی کاربردهای کشاورزی نیز استفاده کرد.

می دانیم که پوکه از طریق گدازه های اشتفشانی از اعماق زمین به هوا پرتاپ شده اند و به مرور زمان و بر اثر فرایندهای طبیعی سرد شده اند.

یکی از نکات مهم این روند آن است که املاح و مواد معدنی بسیار زیادی از اعماق زمین همراه با گدازه های آتشفشانی به سطح زمین آورده می شوند که می توانند باعث حاصلخیزی زمین های اطراف خود شوند.

پوکه نیز حاوی مواد معدنی زیادی است که با شرط به کارگیری درست و صحیح در زمین های کشاورزی ضمن آنکه می تواند باعث به وجود آوردن زهکشی مناسبی در خاک شود، مواد مواد معدنی همراه خود را نیز به خاک کشاورزی منتقل نماید.

از این رو استفاده از پوکه در زمین های کشاورزی می تواند به صورت مناسب و موثری بر میزان بازدهی محصولات کشاورزی نیز اثر گذار باشد.

کاربردهای پوکه بادامی

این نوع پوکه معدنی به علت دارا بودن حفره های زیاد در ساختار داخلی خود دارای کاربردهای فراوانی است.

وزن سبک در کنار خواص و ویژگی های منحصر به فرد پوکه قروه که به عنوان بهترین پوکه معدنی ایران شناخته می شود سبب شده است تا پوکه قروه و انواع مختلف آن نظیر بادامی دارای کاربردهای متنوعی باشند که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

از جمله مهمترین کاربردهای این نوع پوکه می توان به کاربردهای

اشاره کرد.

کاربرد در صنعت ساختمان

پوکه بادامی قروه گزینه بسیار مناسبی برای تولید بلوک های بتنی است و به عنوان یک مصالح ساختمانی سبک، برای شیب بندی طبقات و بام ساختمان استفاده می شود. علاوه بر موارد فوق، انواع مختلف پوکه قروه می توانند به عنوان عایق نیز در ساختمان استفاده شوند.

با در نظر گرفتن موارد فوق پوکه معدنی را می توان به عنوان یک محصول استراتژیک در صنعت ساختمان در نظر گرفت چرا که هم قیمت مناسبی دارد و هم می تواند با کاهش وزن تحمیلی بر ساختمان به استحکام آن بیفزاید و به عنوان یک عایق مقاوم سبب کاهش هزینه های مربوط به شارژ ساختمان شود.

کاربرد در بخش کشاورزی و زهکشی خاک:

 • این ماده معدنی جذب آب بسیار کمی دارد و می تواند در بخش کشاورزی به عنوان یک زهکش بسیار مناسب عمل کند.
 • به وجود آوردن فضا در بین خاک و جلوگیری از گلی شدن آن
 • دسترسی ساده تر ریشه به آب
 • جلوگیری از غرق آبی شدن زمین های گلخانه ایی و هدر رفت آب.
 • ارتباط بیشتر ریشه با هوا و عملیات ریشه دوانی آسان تر
 • بالا رفتن راندمان کلی محصولات در هکتار و استفاده بهینه از منابع ابی و خاکی .

بنابرین به صورت خلاصه می توان گفت که این پوکه در بخش کشاورزی دارای کاربردهای زیر است

 • استفاده به عنوان زهکش خاک
 • جلوگیری از به وجود آمدن تراکم زیاد خاک
 • آبرسانی سریع به ریشه گیاه و صرفه جویی در مصرف آب

کاربرد در بخش بهداشت و سلامت:

 • بارز ترین کاربرد بهداشتی پوکه بادامی و سایر انواع پوکه دیگر پوکه را می توان در بخش ساخت سنگ پا دانست.
 • تجهیز سونا در استخر و ساخت آب نماهای زیبا و طبیعی

این نوع پوکه به علت فراوانی و قیمت ارزان قابلیت فرآوری و تجاری شدن در انواع حوزه های فوق الذکر را دارد و می تواند به عنوان یک ماده معدنی در دسترس و بعد از فرآوری به صورت محصول به کشورهای دیگر نیز صادر شود و سبب درآمد زایی هم گردد.

پوکه بادامی قروه ، خواص و کاربردها
پوکه بادامی قروه ، خواص و کاربردها

پوکه قروه چیست و چه کاربردهایی دارد

پوکه قروه چیست؟

امیدواریم پس از خواندن این مطلب اطلاعات کافی را به دست آورده باشید. از شما دعوت می کنیم با ما همراه باشید و اطلاعات جدیدتری را در مورد پوکه به دست آورید.

قیمت پوکه ، قیمت پوکه معدنی قروه ، قیمت پوکه قروه

قیمت پوکه معدنی

اگر قصد خرید پوکه معدنی را دارید و می خواهید از نمودارهای قیمتی آن با خبر شوید بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت پوکه معدنی قروه

 تغییرات هفتگی قیمت پوکه

 تغییرات قیمت پوکه معدنی در چهار نوع پر مصرف خود به نام های  بادامی، نخودی، فندقی و ماسه ای را با دقت زیاد نشان می دهد…

 سوالات متداول پوکه بادامی

پوکه بادامی حاصل فعالیت های آتشفشانی است. ابتدا کوه پوکه شناسایی می شود و برداشت پوکه به صورت سنگ پوکه از آن آغاز می شود و در نهایت با استفاده از ماشین آلات صنعتی و معدنی به صورت دانه های شبیه بادام شکسته و بار گیری می شود.پوکه بادامی قروه دارای وزن بسیار سبکی است به صورتی که وزن تقریبی آن در هر متر مربع برابر ۴۵۰ تا ۶۰۰ کیلوگرم است و دانه های آن شبیه بادام است. در تصویر زیر می توانید نمونه ایی از پوکه بادامی را مشاهده کنید.
سفارش و خرید پوکه بادامی و پوکه بادامی قروه ، خواص و کاربردهای آن

پوکه بادامی قروه به صورت متر مکعب به فروش میرسد و در حال حاضر قیمت هر متر مکعب آن 120 هزار تومان است. اما شما مشتری و همکار گرامی می توانید انواع پوکه قروه را با ده درصد تخفیف ویژه در پوکه ارمان تهیه نمایید و پوکه بادامی را با قیمت 110 هزار تومان از ما خرید نمایید.

سفارش و خرید پوکه بادامی و پوکه بادامی قروه ، خواص و کاربردهای آن

 • دارا بودن مقاومت بالا
 •  عایق بودن
 • عمر زیاد
 • وزن سبک

سفارش و خرید پوکه بادامی و پوکه بادامی قروه ، خواص و کاربردهای آن

 • کشاورزی،
 • کاربردهای ساختمانی
 • و در موارد خاص نیز به کاربردهای بهداشتی

سفارش و خرید پوکه بادامی و پوکه بادامی قروه ، خواص و کاربردهای آن