مکان شما: پوکه قروه » تخفیف 10 درصد پوکه قروه » فروش پوکه ارزان قروه

فروش پوکه ارزان و قیمت پوکه قروه در سال 1400

فروش پوکه و قیمت پوکه معدنی در سال 1400

قیمت فروش پوکه ، در سال های اخیر به علت نوسانات شدید بازار و تغییر قیمت کرایه کامیون ها و همچنین بالا رفتن هزینه استخراج و دانه بندی با نوسانات زیادی روبرو بوده است و فروش پوکه ارزان را با مشکلاتی روبرو ساخته است. همکار و مشتری گرامی، در جدول روبرو می توانید قیمت فروش پوکه را به صورت آنلاین و لحظه ای ملاحظه بفرمایید و از آخرین نوسانات آن اطلاع یابید. همچنین در جدول، آخرین قیمت فروش پوکه بادامی ، قیمت فروش پوکه نخودی ، قیمت پوکه فندقی و قیمت پوکه ماسه ای قرار داده شده است و به راحتی می توانید با اطلاع از قیمت آنی و لحظه ای انواع پوکه  محصول خود را با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت سفارش دهید.

نمودار تغییرات قیمت فروش پوکه معدنی در سال 1400

همکاران و مشتریان گرامی ما، مجموعه پوکه امینی، با افتخار، شما دوستان گرامی را به عنوان شرکای تجاری درجه اول خود در نظر گرفته است و در این راستا به صورت آنلاین نمودار تغییرات قیمت فروش پوکه ، را در وب سایت رسمی خود منتشر می کند و همواره شما را از آخرین تغییرات قیمت فروش پوکه مطلع می سازد.

 • قیمت روز پوکه معدنی

 • به روز ترین قیمت فروش پوکه را می توانید از وب سایت پوکه امینی دریافت کنید، از آخرین قیمت پوکه اطلاع یابید و به راحتی بهترین پوکه ساختمانی مورد نظر خود را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت سفارش دهید.
 • قیمت انواع پوکه معدنی در فروردین 1400

 • قیمت فروش پوکه در ابتدای سال 1400 با نوساناتی همراه شد و دلایلی نظیر افزایش هزینه های مربوط به دستمزد کارگران، هزینه های مربوط به استخراج و هزینه های مربوط به حمل و نقل پوکه تا انبار مرکزی با رشد 18 درصدی روبرو شد. و سبب شد تا قیمت پوکه بادامی به 90، پوکه نخودی به 100 ، پوکه فندقی به 100 ، پوکه ماسه ای به 50 هزار تومان افزایش یاید که این قیمت پوکه برای پوکه بادامی ، نخودی و فندقی به ازای هر متر مکعب و برای پوکه ماسه ای به ازای هر تن است.
 • قیمت انواع پوکه در اردیبهشت 1400

 • خوشبختانه در اردیبهشت 1400 قیمت فروش پوکه نسبت به فروردین تغییری نداشت و با همان قیمت ارائه شده در فروردین 1400 عرضه می شود و به نوعی می توان نتیجه گرفت که تا حدودی در قیمت پوکه ثبات برقرار شده است.
 • قیمت پوکه معدنی در خرداد 1400

 • در هفته اول خرداد 1400، قیمت فروش پوکه همچنان بدون تغییر مانده است و مشابه با قیمت اوایل سال در اختیار متقاضیان قرار داده می شود. در وب سایت پوکه امینی، قیمت پوکه به صورت آنلاین و هفتگی گزارش می شود و شما همکاران و مشتریان گرامی می توانید از آخرین قیمت پوکه اطلاع یافته و پوکه مورد نیاز خود را با دو درجه کیفی یک و دو تهیه نمایید.
 • قیمت انواع پوکه معدنی در تیر 1400

 • پوکه در تیر 1400 نسبت به ماه قبل بدون تغییر بوده است.
 • قیمت انواع پوکه در مرداد 1400

 • پوکه در مرداد 1400 نسبت به ماه قبل بدون تغییر بوده است.
 • قیمت انواع پوکه در شهریور 1400

 • پوکه در شهریور 1400 نسبت به ماه قبل بدون تغییر بوده است.
 • قیمت انواع پوکه در مهر 1400

 • فروش پوکه در مهر 1400 نسبت به ماه قبل بدون تغییر بوده است.
 • قیمت پوکه معدنی در آبان 1400

تحلیل و بررسی قیمت فروش پوکه

از شروع سال جدید و یا به عبارت دیگر شروع سال 1400، علی رغم به وجود آمدن تغییرات بسیار شدید قیمتی در مصالح ساختمانی، شاهد رشد زیاد قیمت فروش پوکه نبوده ایم.

به هر حال رشد قیمت برخی از مصالح ساختمانی استراتژیک نظیر سیمان، سبب شده است تا قیمت تمام شده به ازای هر متر مربع ساخت، به صورت قابل توجهی افزایش پیدا کند و همین امر سبب کاهش ساخت و ساز و در برخی مواقع سبب متوقف شدن ساخت و ساز شده است.

این در حالی است که پوکه با دارا بودن کاربردهای فراوان در صنعت ساختمان ، تحت تاثیر تغییرات قیمتی قرار نگرفته است و از ابتدای سال 1400 تاکنون تغییر قیمتی نداشته است. ضمن آنکه پوکه یکی از بهترین مصالح ساختمانی در امر ایجاد سازه های بتنی سبک، عایق و شیب بند ساختمان است که در ترکیب با سیمان به صورت گسترده در ساخت ساختمان استفاده می شود.

با هدف ایجاد شفافیت و آگاه سازی مشتریان از قیمت پوکه ، وب سایت پوکه قروه همواره به صورت هفتگی رسالت خود را بر آن داشته است تا قیمت پوکه را به صورت شفاف در اختیار مشتریان خود قرار دهد. علاوه بر قیمت فعلی پوکه ، این وب سایت همواره تخفیف هایی را برای مشتریان خود در نظر گرفته است که برای آگاهی از تخفیف های قیمت پوکه قروه می توانید ادامه این مطالب را مشاهده بفرمایید.

برای خرید انواع پوکه با %10 تخفیف قیمتی کلیک کنید

قیمت پوکه ، قیمت پوکه معدنی قروه ، قیمت پوکه قروه

قیمت پوکه ساختمانی و قیمت پوکه معدنی اعلام شده در جدول زیر به تومان است.

نکته مهم :

همکاران و مشتریان گرامی قیمت پوکه معدنی در انواع پوکه بادامی ، پوکه نخودی ، پوکه عدسی و پوکه ماسه ای ، تغییری نکرده است و به محض تغییر قیمت حتما جدول قیمت را به روز خواهیم کرد.

برای خرید انواع پوکه معدنی با %10 تخفیف قیمتی کلیک کنید

دیدگاه و نظرات کاربران

4 پاسخ

تعقیب

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت پوکه قروه

پوکه معدنی قروه آرمان امینی