مکان شما: پوکه قروه » تخفیف 10 درصد پوکه قروه » قیمت پوکه قروه

قیمت پوکه قروه ( تاریخ به روز رسانی :  20 تیر ماه 1402 )

قیمت پوکه قروه در انواع مختلف پوکه بادامی ، پوکه نخودی ، پوکه عدسی و پوکه ماسه ایی  را می توانید در جدول زیر مشاهده بفرمایید و تنها با یک تماس پوکه مورد نیاز خود را سفارش دهید:

  • قیمت پوکه بادامی (متر مکعب) : 153 هزار تومان
  • قیمت پوکه نخودی (متر مکعب) : 199 هزار تومان
  • قیمت پوکه عدسی (متر مکعب) : 199 هزار تومان
  • قیمت پوکه ماسه ای (تن) : 123 هزار تومان

قیمت پوکه قروه ( تاریخ به روز رسانی :  چهارشنبه 1401/03/18 – 2022/06/08 )

قیمت پوکه قروه در انواع مختلف پوکه بادامی ، پوکه نخودی ، پوکه عدسی و پوکه ماسه ایی  را می توانید در جدول زیر مشاهده بفرمایید و تنها با یک تماس پوکه مورد نیاز خود را سفارش دهید:

  • قیمت پوکه بادامی (متر مکعب) : 110 هزار تومان
  • قیمت پوکه نخودی (متر مکعب) : 140 هزار تومان
  • قیمت پوکه عدسی (متر مکعب) : 140 هزار تومان
  • قیمت پوکه ماسه ای (تن) : 80 هزار تومان

پوکه بادامی

قیمت پوکه بادامی

قیمت پوکه معدنی یادامی قروه (متر مکعب)

170 هزار تومان

153 هزار تومان

پوکه نخودی ، پوکه نخودی قروه

قیمت پوکه نخودی

قیمت پوکه معدنی نخودی قروه (متر مکعب)

220 هزار تومان

199 هزار تومان

پوکه عدسی و پوکه عدسی قروه

قیمت پوکه عدسی

قیمت پوکه معدنی عدسی قروه ( متر مکعب)

220 هزار تومان

199 هزار تومان

پوکه ماسه ای و پوکه ماسه ای قروه

قیمت پوکه ماسه ای

قیمت پوکه معدنی ماسه ای قروه (تن)

135 هزار تومان

123 هزار تومان

قیمت پوکه قروه ، در سال های اخیر به علت نوسانات شدید بازار و تغییر قیمت کرایه کامیون ها و همچنین بالا رفتن هزینه استخراج و دانه بندی با نوسانات زیادی روبرو بوده است و فروش پوکه ارزان را با مشکلاتی روبرو ساخته است. همکار و مشتری گرامی، در جدول روبرو می توانید قیمت پوکه معدنی را به صورت آنلاین و لحظه ای ملاحظه بفرمایید و از آخرین نوسانات آن اطلاع یابید. همچنین در جدول، آخرین قیمت پوکه بادامی ، قیمت پوکه نخودی ، قیمت پوکه فندقی و قیمت پوکه ماسه ای قرار داده شده است و به راحتی می توانید با اطلاع از قیمت آنی و لحظه ای انواع پوکه  محصول خود را با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت سفارش دهید.

نمودار تغییرات قیمت فروش پوکه معدنی در سال 1401

همکاران و مشتریان گرامی ما، مجموعه پوکه امینی، با افتخار، شما دوستان گرامی را به عنوان شرکای تجاری درجه اول خود در نظر گرفته است و در این راستا به صورت آنلاین نمودار تغییرات قیمت فروش پوکه ، را در وب سایت رسمی خود منتشر می کند و همواره شما را از آخرین تغییرات قیمت فروش پوکه مطلع می سازد.

  • به روز ترین قیمت پوکه معدنی را می توانید از وب سایت پوکه امینی دریافت کنید، از آخرین قیمت پوکه  اطلاع یابید و به راحتی بهترین پوکه ساختمانی مورد نظر خود را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت سفارش دهید.
  • قیمت پوکه معدنی در ابتدای سال 1401 با نوساناتی همراه شد و دلایلی نظیر افزایش هزینه های مربوط به دستمزد کارگران، هزینه های مربوط به استخراج و هزینه های مربوط به حمل و نقل پوکه تا انبار مرکزی با رشد 18 درصدی روبرو شد. و سبب شد تا قیمت پوکه بادامی به 120، پوکه نخودی به 150 ، پوکه فندقی به 150 ، پوکه ماسه ای به 85 هزار تومان افزایش یاید که این قیمت پوکه برای پوکه بادامی ، نخودی و فندقی به ازای هر متر مکعب و برای پوکه ماسه ای به ازای هر تن است.

تحلیل و بررسی قیمت انواع پوکه

از شروع سال جدید، علی رغم به وجود آمدن تغییرات بسیار شدید قیمتی در مصالح ساختمانی، شاهد رشد زیاد قیمت پوکه قروه نبوده ایم.

به هر حال رشد قیمت برخی از مصالح ساختمانی استراتژیک نظیر سیمان، سبب شده است تا قیمت تمام شده به ازای هر متر مربع ساخت، به صورت قابل توجهی افزایش پیدا کند و همین امر سبب کاهش ساخت و ساز و در برخی مواقع سبب متوقف شدن ساخت و ساز شده است.

این در حالی است که پوکه با دارا بودن کاربردهای فراوان در صنعت ساختمان ، تحت تاثیر تغییرات قیمتی قرار نگرفته است و از ابتدای سال تاکنون تغییر قیمتی نداشته است. ضمن آنکه پوکه یکی از بهترین مصالح ساختمانی در امر ایجاد سازه های بتنی سبک، عایق و شیب بند ساختمان است که در ترکیب با سیمان به صورت گسترده در ساخت ساختمان استفاده می شود.

با هدف ایجاد شفافیت و آگاه سازی مشتریان از قیمت پوکه قروه ، وب سایت پوکه قروه همواره به صورت هفتگی رسالت خود را بر آن داشته است تا قیمت پوکه را به صورت شفاف در اختیار مشتریان خود قرار دهد. علاوه بر قیمت فعلی پوکه ، این وب سایت همواره تخفیف هایی را برای مشتریان خود در نظر گرفته است که برای آگاهی از تخفیف های قیمت پوکه قروه می توانید ادامه این مطالب را مشاهده بفرمایید.

قیمت پوکه ، قیمت پوکه معدنی قروه ، قیمت پوکه قروه

نکته مهم :

همکاران و مشتریان گرامی قیمت پوکه معدنی قروه در انواع پوکه بادامی ، پوکه نخودی ، پوکه عدسی و پوکه ماسه ای ، تغییری نکرده است و به محض تغییر قیمت حتما جدول قیمت را به روز خواهیم کرد.

برای خرید انواع پوکه معدنی با %10 تخفیف قیمتی کلیک کنید

اخبار و مقالات پوکه قروه

پوکه قروه چیست و چه کاربردهایی دارد
پوکه قروه چیست؟

امیدواریم پس از خواندن مطلب قیمت پوکه معدنی اطلاعات کافی را در در مورد این نوع پوکه معدنی به دست آورده باشید. از شما دعوت می کنیم با ما همراه باشید و اطلاعات جدیدتری را در مورد پوکه معدنی شهرستان قروه به دست آورید.

قیمت پوکه ، قیمت پوکه معدنی قروه ، قیمت پوکه قروه
قیمت پوکه قروه

اگر پس از خواندن مطلب قیمت پوکه معدنی قروه ، قصد خرید این نوع پوکه معدنی را دارید و می خواهید از نمودارهای قیمتی آن با خبر شوید و جدول هفتگی تغییرات قیمتی آن را مشاهده کنید بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت پوکه معدنی قروه
نمودار تغییرات هفتگی قیمت پوکه

تحلیل قیمت پوکه معدنی به همراه نمودار ارائه شده، تغییرات قیمت پوکه معدنی در چهار نوع پر مصرف خود به نام های پوکه بادامی ، پوکه نخودی ، پوکه فندقی و پوکه ماسه ای را با دقت زیاد نشان می دهد.این جدول به صورت هفتگی به روز می شود.

دیدگاه و نظرات کاربران

4 پاسخ

تعقیب

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت پوکه معدنی