مکان شما: پوکه قروه » پوکه ماسه ای قروه

پوکه ماسه ای قروه

پوکه ماسه ای ، از لحاظ ظاهری دارای دانه های بسیار کوچک شبیه به دانه های ماسه است و اندازه آن نیز بسیار کوچک در حد 0 تا 5 میلی متر است. این نوع پوکه معدنی قروه به خاطر دارا بودن دانه های بسیار ریز و وزن سبک می تواند گزینه بسیار مناسبی برای تولید بلوک های مختلف یا شبی بندی در سطح طبقات مختلف ساختمان باشد.

پوکه ماسه ای و پوکه ماسه ای قروه

پوکه ماسه

پوکه سبک ماسه ای ( poke-sandy ) یکی از انواع پوکه معدنی شهرستان قروه محسوب می شود و با دارا بودن ابعادی در حدود 1 الی 5 میلی متر می تواند گزینه بسیار مناسبی برای شیب بندی کف و بام ساختمان باشد.

پوکه معدنی دارای وزن بسیار سبکی است به صورتی که وزن تقریبی آن در هر متر مربع برابر 450 تا 600 کیلوگرم است. استفاده از پوکه معدنی ماسه ای در ساختمان می تواند به صورت قابل توجهی وزن تحمیل شده بر اسکلت کلی ساختمان را کاهش دهد و منجر به جلوگیری از به وجود آمدن وزن مرده یا پرت در طبقات مختلف ساختمان شود.

علاوه بر وزن بسیار سبک پوکه ، می توان به ویژگی های دیگر آن نظیر

  • مقاومت بالا،
  • عایق بودن،
  • عمر زیاد و معدنی بودن

آن اشاره کرد.

سفارش پوکه_ماسه ای قروه
نکته مهم :

همکاران و مشتریان گرامی قیمت پوکه قروه در انواع بادامی ،  نخودی ،عدسی و ماسه ایی ، تغییری نکرده است و به محض تغییر قیمت حتما جدول قیمت پوکه و نمودار آن را به روز خواهیم کرد.

برای خرید انواع پوکه  با %10 تخفیف قیمتی کلیک کنید

پوکه ماسه ای قروه


کاربر، همکار و مشتری گرامی ضمن عرض خیر مقدم به وب سایت پوکه قروه به اطلاع می رسانیم از طریق شماره تلفن زیر به راحتی می توانید پوکه ماسه ای قروه را با دو درجه کیفی یک و دو تهیه نمایید. همچنین شما با یک تماس می توانید از تخفیف ده درصدی پوکه بهره مند شوید و پوکه معدنی مورد نظر خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه از ما خریداری نمایید.

همچنین به اطلاع شما عزیزان می رسانیم به منظور شفاف سازی در قیمت انواع پوکه ، وب سایت پوکه به صورت هفتگی قیمت انواع پوکه را در همین سایت درج می کند و شما برای اطلاع از آخرین قیمت پوکه می توانید در پایین همین صفحه لینک های مربوط به قیمت پوکه را به صورت کامل مشاهده بفرمایید. علاوه بر این انواع پوکه در مجموعه پوکه امینی با ده درصد تخفیف ویژه به شما ارائه می شود.

2909 518 0918


انواع پوکه قروه

Slide One

Cum. Dictum dignissim mi congue habitasse velit. Enim, aliquam nascetur porttitor congue erat pharetra orci eros eu parturient mi ultrices.

پوکه بادامی

خرید پوکه بادامی

قیمت پوکه یادامی به ازای هر متر مکعب

90 هزار تومان

80 هزار تومان

مشخصات فنی و ظاهری پوکه بادامی:
  • درجه کیفی: A
  • ابعاد : 15 تا 30 میلی متر
  • ظاهر : شبیه به بادام
  • وزن تقریبی در هر متر مکعب: 450 تا 600 کیلو گرم
  • کاربرد: شیب بندی کف و طبقات مختلف ساختمان و بام

Slide Three

Pharetra. Arcu risus hendrerit lectus rhoncus pulvinar dui ipsum. Luctus. Faucibus aliquet taciti placerat pede cubilia ut pulvinar, volutpat cras.

Slide Four

Ridiculus nam neque risus, congue. Pharetra sit. Netus. Etiam fames laoreet ad tristique blandit convallis lectus tempor lacinia, justo praesent.

اخبار و مقالات پوکه قروه

پوکه قروه چیست و چه کاربردهایی دارد
پوکه قروه چیست؟

امیدواریم پس از خواندن مطلب پوکه ماسه ای اطلاعات کافی را در در مورد این نوع پوکه معدنی به دست آورده باشید. از شما دعوت می کنیم با ما همراه باشید و اطلاعات جدیدتری را در مورد پوکه معدنی شهرستان قروه به دست آورید.

قیمت پوکه ، قیمت پوکه معدنی قروه ، قیمت پوکه قروه
قیمت پوکه قروه

اگر پس از خواندن مطلب پوکه ماسه ای قروه ، قصد خرید این نوع پوکه معدنی را دارید و می خواهید از نمودارهای قیمتی آن با خبر شوید و جدول هفتگی تغییرات قیمتی آن را مشاهده کنید بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت پوکه معدنی قروه
نمودار تغییرات هفتگی قیمت پوکه

تحلیل قیمت به همراه نمودار ارائه شده، تغییرات قیمت پوکه معدنی در چهار نوع پر مصرف خود به نام های پوکه بادامی ، پوکه نخودی ، پوکه فندقی و پوکه ماسه ای را با دقت زیاد نشان می دهد.این جدول به صورت هفتگی به روز می شود.