مکان شما: پوکه قروه » پوکه ماسه ای قروه

پوکه ماسه ای و پوکه ماسه ای قروه

پوکه ماسه ای

پوکه ماسه ای ( poke-sandy ) یکی از انواع پوکه معدنی شهرستان قروه محسوب می شود و با دارا بودن ابعادی در حدود 1 الی 5 میلی متر می تواند گزینه بسیار مناسبی برای شیب بندی کف و بام ساختمان باشد.

پوکه ماسه ای دارای وزن بسیار سبکی است به صورتی که وزن تقریبی آن در هر متر مربع برابر 450 تا 600 کیلوگرم است. استفاده از پوکه معدنی ماسه ای در ساختمان می تواند به صورت قابل توجهی وزن تحمیل شده بر اسکلت کلی ساختمان را کاهش دهد و منجر به جلوگیری از به وجود آمدن وزن مرده یا پرت در طبقات مختلف ساختمان شود.

علاوه بر وزن بسیار سبک پوکه ماسه ای قروه ، می توان به ویژگی های دیگر آن نظیر

 • مقاومت بالا،
 • عایق بودن،
 • عمر زیاد و معدنی بودن

آن اشاره کرد.

سفارش پوکه_ماسه ای قروه
نکته مهم :

همکاران و مشتریان گرامی قیمت پوکه قروه در انواع پوکه بادامی ، پوکه نخودی ، پوکه عدسی و پوکه ماسه ایی ، تغییری نکرده است و به محض تغییر قیمت حتما جدول قیمت پوکه و نمودار آن را به روز خواهیم کرد.

برای خرید انواع پوکه قروه با %10 تخفیف قیمتی کلیک کنید

پوکه ماسه ای و پوکه ماسه ای قروه


کاربر، همکار و مشتری گرامی ضمن عرض خیر مقدم به وب سایت پوکه قروه به اطلاع می رسانیم از طریق شماره تلفن زیر به راحتی می توانید پوکه ماسه ای و پوکه ماسه ای قروه را با دو درجه کیفی یک و دو تهیه نمایید. همچنین شما با یک تماس می توانید از تخفیف ده درصدی پوکه ماسه ای و پوکه ماسه ای قروه بهره مند شوید و پوکه معدنی مورد نظر خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه از ما خریداری نمایید.

همچنین به اطلاع شما عزیزان می رسانیم به منظور شفاف سازی در قیمت انواع پوکه قروه و پوکه معدنی قروه، وب سایت پوکه قروه امینی به صورت هفتگی قیمت انواع پوکه را در همین سایت درج می کند و شما برای اطلاع از آخرین قیمت پوکه قروه می توانید در پایین همین صفحه لینک های مربوط به قیمت پوکه قروه را به صورت کامل مشاهده بفرمایید. علاوه بر این انواع پوکه معدنی قروه در مجموعه پوکه قروه امینی با ده درصد تخفیف ویژه به شما ارائه می شود.

2909 518 0918


خواص پوکه ماسه ای قروه

خواص و ویژگی های پوکه ماسه ای

همانطور که در بالا اشاره شد پوکه ماسه ای قروه علاوه بر دارا بودن وزن بسیار سبک که می تواند به عنوان مهمترین ویژگی این محصول در نظر گرفته شود دارای خواص دیگری نیز می باشد که در ادامه به آنها اشاره شده است.

به عبارت مهمترین خواص پوکه ماسه ای را می توان شامل موارد زیر دانست:

دارا بودن مقاومت بالا

پوکه ماسه ای به دلیل ماهیت معدنی بودن و به وجود آمدن آن از طریق گدازه های آتشفشانی و سرد شدن آن در فشار بالا، دارای مقاومت بسیار بالایی است و نسبت به فشار و ضربه، استحکام بسیار بالایی را از خود نشان می دهد.

 عایق بودن

این نوع پوکه در ساختار خود دارای حفره های بسیار زیادی است و به همین دلیل می تواند هوا را در میان حفره های خود حفظ کند. این خاصیت سبب شده است تا پوکه ماسه ای و تمامی انواع پوکه معدنی قروه نظیر

با دارا بودن وزن سبک به عنوان یک عایق گرمایی و سرمایی عمل کنند. علاوه بر عایق سرما و گرما، انواع مختلف پوکه معدنی می توانند گزینه بسیار مناسبی برای عایق های صوتی نیز باشند.

 عمر زیاد

پوکه معدنی حاصل فعالیت های آتشفشانی است و به عنوان یک ماده معدنی، بعد از استخراج می تواند صد سال عمر مفید داشته باشد به همین دلیل می تواند گزینه بسیار مناسبی برای انواع فعالیت های ساختمانی باشد.

و دارا بودن املاح معدنی

یکی دیگر از خواص پوکه ماسه ای، وجود املاح معدنی بسیار زیاد در آن است و به همین دلیل می توان از این نوع پوکه برای برخی کاربردهای کشاورزی نیز استفاده کرد.

پوکه بادامی قروه ، خواص و کاربردها
پوکه بادامی قروه ، خواص و کاربردها
پوکه بادامی قروه ، خواص و کاربردها
پوکه بادامی قروه ، خواص و کاربردها

کاربردهای پوکه ماسه ای

وزن سبک در کنار خواص و ویژگی های منحصر به فرد پوکه معدنی قروه که به عنوان بهترین پوکه معدنی ایران شناخته می شود سبب شده است تا پوکه ماسه ای دارای کاربردهای متنوعی باشند که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

از جمله مهمترین کاربردهای پوکه ماسه ای می توان به کاربردهای

 • کشاورزی،
 • کاربردهای ساختمانی
 • و در موارد خاص نیز به کاربردهای بهداشتی

اشاره کرد.

پوکه ماسه ای قروه، یک شیب بند تمام عیار در صنعت ساختمان محسوب می شود.

کاربرد پوکه ماسه ای در صنعت ساختمان

پوکه قروه گزینه بسیار مناسبی برای تولید بلوک های بتنی است و به عنوان یک مصالح ساختمانی سبک، برای شیب بندی طبقات و بام ساختمان استفاده می شود. علاوه بر موارد فوق، انواع مختلف پوکه می توانند به عنوان عایق نیز در ساختمان استفاده شوند.

کاربرد پوکه ماسه ای قروه در بخش کشاورزی و زهکشی خاک:
 • پوکه ماسه ای جذب آب بسیار کمی دارد و می تواند در بخش کشاورزی به عنوان یک زهکش بسیار مناسب عمل کند. از سوی دیگر این نوع پوکه می تواند با به وجود آوردن فضا در بین خاک مانع از گلی شدن آن شود و آب را به راحتی به ریشه گیاه برساند و مانع از غرق آبی شدن زمین های گلخانه ایی و هدر رفت آب شود.بنابرین به صورت خلاصه می توان گفت که پوکه معدنی در بخش کشاورزی دارای کاربردهای زیر است
 • استفاده به عنوان زهکش خاک
 • جلوگیری از به وجود آمدن تراکم زیاد خاک
 • آبرسانی سریع به ریشه گیاه و صرفه جویی در مصرف آب

اخبار و مقالات پوکه قروه

پوکه قروه چیست و چه کاربردهایی دارد
پوکه قروه چیست؟

امیدواریم پس از خواندن مطلب پوکه ماسه ای اطلاعات کافی را در در مورد این نوع پوکه معدنی به دست آورده باشید. از شما دعوت می کنیم با ما همراه باشید و اطلاعات جدیدتری را در مورد پوکه معدنی شهرستان قروه به دست آورید.

قیمت پوکه ، قیمت پوکه معدنی قروه ، قیمت پوکه قروه
قیمت پوکه قروه

اگر پس از خواندن مطلب پوکه ماسه ای قروه ، قصد خرید این نوع پوکه معدنی را دارید و می خواهید از نمودارهای قیمتی آن با خبر شوید و جدول هفتگی تغییرات قیمتی آن را مشاهده کنید بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت پوکه معدنی قروه
نمودار تغییرات هفتگی قیمت پوکه

تحلیل قیمت به همراه نمودار ارائه شده، تغییرات قیمت پوکه معدنی در چهار نوع پر مصرف خود به نام های پوکه بادامی ، پوکه نخودی ، پوکه فندقی و پوکه معدنی ماسه ای را با دقت زیاد نشان می دهد.این جدول به صورت هفتگی به روز می شود.

انواع پوکه قروه

Slide One

Cum. Dictum dignissim mi congue habitasse velit. Enim, aliquam nascetur porttitor congue erat pharetra orci eros eu parturient mi ultrices.

پوکه بادامی

خرید پوکه بادامی

قیمت پوکه یادامی به ازای هر متر مکعب

90 هزار تومان

80 هزار تومان

مشخصات فنی و ظاهری پوکه بادامی:
 • درجه کیفی: A
 • ابعاد : 15 تا 30 میلی متر
 • ظاهر : شبیه به بادام
 • وزن تقریبی در هر متر مکعب: 450 تا 600 کیلو گرم
 • کاربرد: شیب بندی کف و طبقات مختلف ساختمان و بام

Slide Three

Pharetra. Arcu risus hendrerit lectus rhoncus pulvinar dui ipsum. Luctus. Faucibus aliquet taciti placerat pede cubilia ut pulvinar, volutpat cras.

Slide Four

Ridiculus nam neque risus, congue. Pharetra sit. Netus. Etiam fames laoreet ad tristique blandit convallis lectus tempor lacinia, justo praesent.

پوکه معدنی قروه آرمان امینی